HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA                                                                                                                                       

              ETKİLİ EĞİTİM KURUMLARI, Yunus Canlı ve Yaşar Gözel, Kurucuları olarak 20 yıl önce faaliyete başlamış ve şu anda Karanfil 2 Sokak No:30/5-6 Kızılay/Ankara adresin’de hijyenik bir ortamda Genel İngilizce, Akademik Eğitimler (YDS, YÖKDİL, SAT, YÖS, AÖF, TOEFL, IELTS, HAZIRLIK ATLAMA TEFL-TESOL VE İŞ SINAVLARINA HAZIRLIK), konuların da küçük gruplar halinde çalışmalarını sürdürmektedir.

        Etkili TÖMER, Hızlı Okuma Teknikleri ile Yurt Dışı Eğitim konularında da faaliyet sürdürmektedir.

 

         Etkili Yabancı Dil Kursu olarak İngilizce ‘de bireyi temel alarak birebir ve küçük gruplar halinde kurs vererek üç aşamalı eğitim süreci sonunda sizlere başarıyı sunuyoruz.

 

         Ayrıca, Müdürümüz, Türkolog Yusuf Güler tarafından verilen Hızlı Okuma ve Anlama Tekniği ile başarınız kesinleşecektir. Hızlı okuma ve okuduğunu daha iyi anlama kursu ile okuma hızınız çok fazla artarak çok daha kısa sürede okuyup anlayarak sınavlarda başarı sağlayacaksınız.

 

         Yabancılar için Türkçe kursumuz ile de kısa sürede Türkçe öğrenmeyi sağlayarak, Türkçemizin yaygınlaşmasına katkıda bulunmanın gururu içindeyiz.

 

         Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ile de Yurt dışın da çalışmak (work and travel), İngilizcesini geliştirmek isteyenlere ve okumak için okul vede üniversiteler ile bağlantılarınızı sağlayarak sizlere bu konularda da yardımcı olmak arzusundayız.

               Uygun fiyat ve taksitlerle, başarıyı sunan Etkili Eğitim Kurumları, Sizlere başarıyı sunar ve amacınıza uygun THY, Misyon Koruma, LYS-5 gibi sınavlara hazırlayarak başarınıza katkıda bulunur.

GELECEĞİNİZİ GARANTİLEMENİN YOLU, ETKİLİ EĞİTİM KURUMLARI!

       

  
1251 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın